28 Kwiecień 2015 18:53
ZNAJDŹ NAS
NASZE IMPREZY 2015
MARCOWA AKADEMIA RELAKSACYJNA
MAJOWA AKADEMIA SZKOLENIOWA
WARSZTATY AKTYWNIE Z CUKRZYCĄ
TURNUS WAKACYJNY DŹWIRZYNO
REJS PO MORZU PÓŁNOCNYM 10 EDYCJA
NASZE IMPREZY 2014
MIKOŁAJOWE WARSZTATY EDUKACYJNE KORBIELÓW 2014
JESIENNE WARSZTATY EDUKACYJNE ISTEBNA 2014
DZIEŃ KARTOFLA 2014
WARSZTATY ŻEGLARSKIE - JESIEŃ
BIEGIEM OD CUKRZYCY - FESTIWAL BIEGOWY 2014
TURNUS DŹWIRZYNO 2014
MAJÓWKA PILSKO
WARSZTATY DZIERŻNO
ŻEGLARSKI DZIEŃ DZIECKA
WYCIECZKA WROCŁAW
SPŁYW KAJAKOWY BORNE SULINOWO
NZOZ DIASOMED


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
WSPÓŁPRACUJEMYJAK DO NAS TRAFIĆ?
zumi
JEDEN PROCENT - PROSIMY PAMIĘTAJ O NAS!!!
CUKRZYCA MUSI STAĆ SIĘ PRIORYTETEM ZDROWOTNYM
W związku z opublikowaniem przez Ministerstwo Zdrowia projektu Ustawy o Zdrowiu Publicznym i przekazaniu dokumentu do konsultacji społecznych, organizacje reprezentujące pacjentów z cukrzycą przekazały swoje uwagi do ustawy. Środowisko diabetologiczne domaga się priorytetowego potraktowania cukrzycy w Polsce oraz reprezentacji pacjentów w zespołach doradczych powołanych do wdrażania i monitorowania Narodowego Programu Zdrowia. Liderzy organizacji diabetologicznych zapowiedzieli także, że pracują nad długoletnią, obywatelską strategią dla cukrzycy, która zostanie przekazana do decydentów w połowie roku.
  Czytaj więcej  .. 
O CUKRZYCY, RATUNKU W HIPOGLIKEMII I PROFILAKTYCE W EUROPIE CENTRALNEJ!
Akcja Cukrzyca - nie bądź obojętny, możesz pomóc! w Europie Centralnej. Podczas akcji na terenie Centrum Handlowego Europa Centralna w Gliwicach, na skrzyżowaniu autostrad A1 i A4 w dniu 25 kwietnia 2015 sporo mówiliśmy o tym jak pomóc osobie chorej na cukrzycę w stanie hipoglikemii, rozmawialiśmy o zagrożeniach i profilaktyce cukrzycy. Odwiedzający Europę Centralną chętnie badali glikemię przygodną, czyli poziom cukru we krwi. W kilku przypadkach nasi specjaliści kierowali osoby do natychmiastowej konsultacji lekarskiej.
  Czytaj więcej  .. 
ACCU-CHEK Z DRUŻYNĄ MOJACUKRZYCA.PL
Z przyjemnością informujemy, że do grona Partnerów akcji Drużyna MOJACUKRZYCA.PL i II edycji Ogólnopolskiego Programu Stypendiów dla Sportowców Diabetyków dołąłczyła marka ACCU-CHEK. Dziękujemy!!! Zachęcamy kolejne firmy i instytucje!
  Czytaj więcej  .. 
POMPOWA MAPA POLSKI
Przedstawiamy tegoroczną odsłonę akcji POMPOWA MAPA POLSKI, prowadzonej od 2010 roku przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą. Pompowa Mapa Polski zawiera dane o tym ile pomp insulinowych zakupiono ze środków NFZ dla osób z cukrzycą do 18 roku życia oraz dla osób od 18 do 26 lat, z podziałem na województwa. W zestawieniu ujęto razem wszystkie świadczenia, zarówno te w ramach których zakupiono i podłączono pompy insulinowe dzieciom do 6 roku życia jak i te podłączone dzieciom od 6 do 18 roku życia oraz osobom dorosłym od 18 do 26 roku życia.
  Czytaj więcej  .. 
NABÓR PIŁKARZY NA OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W RADOMIU
Ogłaszamy nabór do kadry piłkarskiej na V Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Diabetyków, który odbędzie się w dniach od 12 do 14 czerwca 2015 r. w Kozienicach (woj. Mazowieckie) na terenie Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu. Wiek do 16 lat. Chłopcy i dziewczęta! Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z Biurem Towarzystwa biuro@mojacukrzyca.pl albo 32 331 33 49 i 605 331 345. Zapraszamy!
  Czytaj więcej  .. 
SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM
Oto lista szkół i przedszkoli przyjaznych dzieciom i młodziezy z cukrzycą. To placówki, które zostały przeszkolone w ramach Programu "SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM" realizowanego przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.
Chcesz, aby w szkole lub przedszkolu, do którego uczęszcza dziecko z cukrzycą odbyło sie szkolenie z zakresu "Bezpiecznego pobytu dziecka z cukrzycą w placówce oświatowej.", nie czekaj - skontaktuj się z Biurem Towarzystwa - 32 331 33 49 lub 605 331 345
  Czytaj więcej  .. 
HIPOGLIKEMIA - CO WARTO PRZYPOMNIEĆ SOBIE NA WIOSNĘ
Czy hipoglikemia moze pojawić się na własne życzenie? Co zrobić aby jej unikać na wiosnę? Na te pytania można znaleźć odpowiedzi w najnowszym artykule Prof. dr hab. med. Ewy Otto-Buczkowskiej. PRZECZYTAJ
WARSZTATY "AKTYWNIE Z CUKRZYCĄ - ACTIVEDIABET" 2.05-3.05.2015
Mistrz Olimpijski Michał Jeliński, Akademia "Mistrzów Sportu - Mistrzów Życia" oraz Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą zapraszają dzieci i młodzież chorą na cukrzycę na Warsztaty pod hasłem "Aktywnie z cukrzycą - ACTIVEDIABET". Impreza odbędzie się w ciągu dwóch dni, z noclegiem i bezpłatnym pobytem i wyżywieniem w terminie od soboty 2 maja do niedzieli 3 maja w Korbielowie pod masywem Pilsko w Beskidzie Żywieckim. Poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej  .. 
NASZE PROGRAMY
AKCJA CUKRZYCA - NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, MOŻESZ POMÓC!
SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM
SŁODYCZ WIEDZY - STYPENDIA DLA UCZNIÓW - DIABETYKÓW
DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL
ZDROWO JEM - JESTEM AKTYWNY
ACTIVEDIABET - PROGRAM MICHAŁA JELIŃSKIEGO
POMPOWA MAPA POLSKI
SZKOLENIA W PLACÓWKACH
INDYWIDUALNE SUBKONTA
1 % PODATKU DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ
GRUPA WSPARCIA
WAKACJE TURNUSY REHABILITACYJNE
WARSZTATY EDUKACYJNE
JEDEN PROCENT PODATKU

1% dla OPP
BEZPŁATNY PROGRAM PIT! KLIKNIJ, ZAREJESTRUJ SIĘ I WYPEŁNIJ!

BANERY 1 %
POLECAMY!

PORADNIK
DZIECKO Z CUKRZYCĄ W PRZEDSZKOLU I SZKOLE
ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE

PORADNIK
NewFusioN by HaYaLeT 1,536,146 unikalnych wizyt  


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!