23 Październik 2014 23:35
NASZE IMPREZY
JESIENNE WARSZTATY EDUKACYJNE ISTEBNA 2014

DZIEŃ KARTOFLA 2014

WARSZTATY ŻEGLARSKIE - JESIEŃ

BIEGIEM OD CUKRZYCY - FESTIWAL BIEGOWY 2014

TURNUS DŹWIRZYNO 2014

WYJAZD HOLANDIA 2014

REJS MORZE PÓŁNOCNE 2014

MAJÓWKA PILSKO

WARSZTATY DZIERŻNO

ŻEGLARSKI DZIEŃ DZIECKA

WYCIECZKA WROCŁAW

SPŁYW KAJAKOWY BORNE SULINOWO

ZNAJDŹ NAS
NZOZ DIASOMED


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
WSPÓŁPRACUJEMY


JAK DO NAS TRAFIĆ?
zumi
DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL - DOŁĄCZ DO NAS!
Biegasz? Jeździsz na rowerze? Uprawiasz Nordic Walking? Robisz cokolwiek i jesteś aktywny fizycznie? – Dołącz do Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. Każdą swoją aktywnością wspieraj dzieci chore na cukrzycę i Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą!!! Jak dołączyć? To bardzo proste! Zobacz tych co już są razem z nami!
  Czytaj więcej  .. 
WARSZTATY EDUKACYJNE W ISTEBNEJ 10-12.10.2014!
Lato w środku jesieni? Jeśli ktoś zadawał to pytanie z domyślną odpowiedzią, ze to niemożliwe musiał zmienić zdanie po weekendowym wyjeździe na Warsztaty Edukacyjne w Istebnej. Cudowna pogoda towarzyszyła nam przez cały czas. Jeśli dołożymy do tego wspaniałą, przyjacielską atmosferę to przepis na udany wypad w góry jest gotowy. Zobacz jak było!
  Czytaj więcej  .. 
SŁODYCZ WIEDZY - V EDYCJA - LISTA STYPENDYSTÓW
Oto lista tegorocznych stypendystów V edycji Programu Stypendialnego SŁODYCZ WIEDZY. Przyznaliśmy 32 stypendia. Wśród nich znalazło się specjalne wyróżnienie - dla Stypendysty Roku. Została nim Oliwia Janota z Piekar Śląskich.
W sumie w pięciu edycjach mamy już 184 stypendystów - młodych i zdolnych diabetyków z całej Polski, którzy otrzymali finansowe wsparcie na cały rok szkolny!!! Konkurencja była ogromna. Napłynęła rekordowa liczba wniosków. Poznaj naszych Stypendystów!!
  Czytaj więcej  .. 
ZDROWO JEM, JESTEM AKTYWNY! PROJEKT ZREALIZOWANY!
Zakończyliśmy realizację programu „Zdrowo jem , jestem aktywny – nie choruję na cukrzycę!” To wspólne przedsięwzięcie Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą i Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, które jest przeznaczone dla szkłół podstawowych i gimanzjów z terenu województwa śląskiego. W pierwszym etapie projektu w wybranych placówkach oświatowych odbyły się multimedialne warsztaty oraz konkurs plastyczny poświecone promocji aktywnego stylu życia, oraz zdrowej i pełnowartościowej diety u dzieci i młodzieży.
  Czytaj więcej  .. 
SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM
Oto lista szkół i przedszkoli przyjajaznych dzieciom i młodziezy z cukrzycą. To placówki, które zostały przeszkolone w ramach Programu "SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM" realizowanego przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.
Chcesz, aby w szkole lub przedszkolu, do którego uczęszcza dziecko z cukrzycą odbyło sie szkolenie z zakresu "Bezpiecznego pobytu dziecka z cukrzycą w placówce oświatowej.", nie czekaj - skontaktuj się z Biurem Towarzystwa - 32 331 33 49 lub 605 331 345
  Czytaj więcej  .. 
ZAPRASZAMY NA WARSZTATY EDUKACYJNE W ISTEBNEJ 10-12.10.2014!
Jesień w górach? Oczywiście! Zapraszamy na jesienną edycję Warsztatów Edukacyjnych dla dzieci i młodzieży z cukrzycą i ich rodzin. Jesienne spotkanie odbędzie się w otoczeniu Beskidów w Istebnej od 10 do 12 października. Niewątpliwą atrakcją będzie możłiwość korzystania z AquaParku w przerwach pomiędzy zajęciami! Zachęcamy do zapisów! Ilość miejsc ograniczona! Prosimy kontakt z Biurem Towarzystwa 32 331 345 lub 605 331 345!
  Czytaj więcej  .. 
DZIEŃ KARTOFLA 2014 - PIKNIK RODZINNY!
Już za nami Piknik Rodzinny z okazji Dnia Kartofla 2014. Odbył się w niedzielę 21 września nad Jeziorem Dzierżno. Zobacz jak było!
  Czytaj więcej  .. 
PAGAJE, WĘZŁY I SIATKARSKIE EMOCJE - WARSZTATY ŻEGLARSKIE
Ostatni weekend lata pożegnaliśmy na żeglarsko. Po raz kolejny grupa młodzieży chorej na cukrzycę miała okazję zasmakować marynarskiego życia malowanego szantami i morskimi opowieściami. Zobacz jak było!
  Czytaj więcej  .. 
EDUKATOR DS. ZDROWOTNYCH - STUDIA NA SGH
W Szkole Głównej Handlowej w Warszawie został utworzony kierunek studiów podyplomowych dla edukatorów zdrowotnych w zakresie promocji zdrowia, edukacji zdrowotnej i profilaktyki cukrzycy i związanych z nią chorób przewlekłych u dzieci i młodzieży.
  Czytaj więcej  .. 
NASZE PROGRAMY
ZDROWO JEM - JESTEM AKTYWNY

DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL

ACTIVEDIABET - PROGRAM MICHAŁA JELIŃSKIEGO

POMPOWA MAPA POLSKI

SŁODYCZ WIEDZY - STYPENDIA DLA UCZNIÓW

AKCJA CUKRZYCA - NIE BĄDŹ OBOJĘTNY

SZKOLENIA W PLACÓWKACH

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM

GRUPA WSPARCIA

WAKACJE TURNUSY REHABILITACYJNE

WARSZTATY EDUKACYJNE

INDYWIDUALNE SUBKONTA

1 % PODATKU DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ
POLECAMY!

PORADNIK
DZIECKO Z CUKRZYCĄ W PRZEDSZKOLU I SZKOLE
ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE

PORADNIK
NewFusioN by HaYaLeT 1,342,072 unikalnych wizyt  


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!