29 Sierpień 2014 08:15
NASZE IMPREZY
TURNUS DŹWIRZYNO 2014

WYJAZD HOLANDIA 2014

REJS MORZE PÓŁNOCNE 2014

BIEGIEM OD CUKRZYCY - FESTIWAL BIEGOWY 2014

MAJÓWKA PILSKO

WARSZTATY DZIERŻNO

ŻEGLARSKI DZIEŃ DZIECKA

WYCIECZKA WROCŁAW

SPŁYW KAJAKOWY BORNE SULINOWO

ZNAJDŹ NAS
NZOZ DIASOMED


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
WSPÓŁPRACUJEMY


JAK DO NAS TRAFIĆ?
zumi
KONFERENCJA DLA NAUCZYCIELI
W ramach programu „Zdrowo jem , jestem aktywny – nie choruję na cukrzycę!” wspólnego przedsięwzięcia Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą i Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach zapraszamy na konferencję szkoleniową dla nauczycieli. Odbędzie się ona w Gliwicach 28 sierpnia 2014.
  Czytaj więcej  .. 
ZAPISY - BIEGIEM OD CUKRZYCY NA FESTIWALU BIEGOWYM KRYNICA 2014

Zapisy możliwe na stronie Festiwalu Biegowego – ZAPISZ SIĘ TERAZ!
  Czytaj więcej  .. 
DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL - DOŁĄCZ DO NAS!
Biegasz? Jeździsz na rowerze? Uprawiasz Nordic Walking? Robisz cokolwiek i jesteś aktywny fizycznie? – Dołącz do Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. Każdą swoją aktywnością wspieraj dzieci chore na cukrzycę i Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą!!! Jak dołączyć? To bardzo proste! Zobacz tych co już są razem z nami!
  Czytaj więcej  .. 
O CUKRZYCY W KRYNICY: M.JELIŃSKI - O SPORCIE I CHOROBIE
Michał Jeliński o swoim sporcie i chorobie. „Cukrzyca to nie jest cierpienie tylko codzienna praca nad własnym zdrowiem i życiem” To wywiad przed Festiwalem Biegowym i udziałem w Minimaratonie "Biegiem od Cukrzycy". Dla diabetyków ważne są trzy obszary: 1. Pomiary i dawkowanie insuliny 2. Zdrowe odżywianie. Unikam słowa dieta, bo ono zakłada jakąś tymczasowość, a tu chodzi o dobry sposób odżywiania się na co dzień. Trzecim obszarem jest oczywiście aktywność fizyczna. Śmiem twierdzić, że tą aktywnością, jesteśmy w stanie zmniejszyć niedociągnięcia w dwóch poprzednich tematach.Wybitny wioślarz, mistrz Europy, czterokrotny mistrz świata, złoty medalista olimpijski z Pekinu zachęca o aktywności fizycznej i dbania o zdrowie, a nam zdradza, jak się żyje i zdobywa medale z cukrzycą typu 1.

Zapisy możliwe na stronie Festiwalu Biegowego – ZAPISZ SIĘ TERAZ!
  Czytaj więcej  .. 
DŹWIRZYNO 2014 - DZIEŃ PO DNIU
Trwa kolejny Turnus Edukacyjno-Rehabilitacyjny organizowany przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą!!! Prawie 120 osobowa grupa dzieci, młodzieży i opiekunów wypoczywa w nadbałtyckim Dźwirzynie. Jak mijają dwa tygodnie atrakcji, wypoczynku, aktywności fizycznej i edukacji o tym można przeczytać w Codzienniku i na Facebook'u. Czytaj więcej...
  Czytaj więcej  .. 
SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM
Oto lista szkół i przedszkoli przyjajaznych dzieciom i młodziezy z cukrzycą. To placówki, które zostały przeszkolone w ramach Programu "SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM" realizowanego przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.
Chcesz, aby w szkole lub przedszkolu, do którego uczęszcza dziecko z cukrzycą odbyło sie szkolenie z zakresu "Bezpiecznego pobytu dziecka z cukrzycą w placówce oświatowej.", nie czekaj - skontaktuj się z Biurem Towarzystwa - 32 331 33 49 lub 605 331 345
  Czytaj więcej  .. 
WAKACJE 2014 - OBÓZ W BORCULO, HOLANDIA
Po raz kolejny kilkadziesiąt śląskich dzieci z cukrzycą będzie spędziło część wakacji w miejscowości Borculo w Holandii. Zobacz jak było. Poznaj szczegóły.
  Czytaj więcej  .. 
WAKACJE 2014 - DŹWIRZYNO - 26.07-09.08.2014
Zapraszamy na Turnus Edukacyjno-Rehabilitacyjny do Dźwirzyna. Ważne informacje dla wyjeżdzajacych!
Zbiórka 26.07.2014 r. przed Dworcem PKP w Gliwicach o godz. 8.15. Zobacz co jeszcze powinieneś wiedzieć przed wyjazdem!
  Czytaj więcej  .. 
ZDROWO JEM, JESTEM AKTYWNY - NIE CHORUJĘ NA CUKRZYCĘ!
Zakończyliśmy pierwszy etap programu „Zdrowo jem , jestem aktywny – nie choruję na cukrzycę!” To wspólne przedsięwzięcie Towarzystwa Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą i Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach, które jest przeznaczone dla szkłół podstawowych i gimanzjów z terenu województwa śląskiego. W pierwszym etapie projektu w wybranych placówkach oświatowych odbyły się multimedialne warsztaty oraz konkurs plastyczny poświecone promocji aktywnego stylu życia, oraz zdrowej i pełnowartościowej diety u dzieci i młodzieży.
  Czytaj więcej  .. 
NASZE PROGRAMY
ZDROWO JEM - JESTEM AKTYWNY

DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL

ACTIVEDIABET - PROGRAM MICHAŁA JELIŃSKIEGO

POMPOWA MAPA POLSKI

SŁODYCZ WIEDZY - STYPENDIA DLA UCZNIÓW

AKCJA CUKRZYCA - NIE BĄDŹ OBOJĘTNY

SZKOLENIA W PLACÓWKACH

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM

GRUPA WSPARCIA

WAKACJE TURNUSY REHABILITACYJNE

WARSZTATY EDUKACYJNE

INDYWIDUALNE SUBKONTA

1 % PODATKU DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ
POLECAMY!

PORADNIK
DZIECKO Z CUKRZYCĄ W PRZEDSZKOLU I SZKOLE
ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE

PORADNIK
NewFusioN by HaYaLeT 1,272,401 unikalnych wizyt  


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!