01 Październik 2014 21:14
NASZE IMPREZY
JESIENNE WARSZTATY EDUKACYJNE ISTEBNA 2014

DZIEŃ KARTOFLA 2014

WARSZTATY ŻEGLARSKIE - JESIEŃ

BIEGIEM OD CUKRZYCY - FESTIWAL BIEGOWY 2014

TURNUS DŹWIRZYNO 2014

WYJAZD HOLANDIA 2014

REJS MORZE PÓŁNOCNE 2014

MAJÓWKA PILSKO

WARSZTATY DZIERŻNO

ŻEGLARSKI DZIEŃ DZIECKA

WYCIECZKA WROCŁAW

SPŁYW KAJAKOWY BORNE SULINOWO

ZNAJDŹ NAS
NZOZ DIASOMED


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
WSPÓŁPRACUJEMY


JAK DO NAS TRAFIĆ?
zumi
SŁODYCZ WIEDZY - V EDYCJA - LISTA STYPENDYSTÓW
Oto lista tegorocznych stypendystów V edycji Programu Stypendialnego SŁODYCZ WIEDZY. Przyznaliśmy 32 stypendia. Wśród nich znalazło się specjalne wyróżnienie - dla Stypendysty Roku. Została nim Oliwia Janota z Piekar Śląskich.
W sumie w pięciu edycjach mamy już 184 stypendystów - młodych i zdolnych diabetyków z całej Polski, którzy otrzymali finansowe wsparcie na cały rok szkolny!!! Konkurencja była ogromna. Napłynęła rekordowa liczba wniosków. Poznaj naszych Stypendystów!!
  Czytaj więcej  .. 
ZAPRASZAMY NA WARSZTATY EDUKACYJNE W ISTEBNEJ 10-12.10.2014!
Jesień w górach? Oczywiście! Zapraszamy na jesienną edycję Warsztatów Edukacyjnych dla dzieci i młodzieży z cukrzycą i ich rodzin. Jesienne spotkanie odbędzie się w otoczeniu Beskidów w Istebnej od 10 do 12 października. Niewątpliwą atrakcją będzie możłiwość korzystania z AquaParku w przerwach pomiędzy zajęciami! Zachęcamy do zapisów! Ilość miejsc ograniczona! Prosimy kontakt z Biurem Towarzystwa 32 331 345 lub 605 331 345!
  Czytaj więcej  .. 
DZIEŃ KARTOFLA 2014 - PIKNIK RODZINNY!
Już za nami Piknik Rodzinny z okazji Dnia Kartofla 2014. Odbył się w niedzielę 21 września nad Jeziorem Dzierżno. Zobacz jak było!
  Czytaj więcej  .. 
PAGAJE, WĘZŁY I SIATKARSKIE EMOCJE - WARSZTATY ŻEGLARSKIE
Ostatni weekend lata pożegnaliśmy na żeglarsko. Po raz kolejny grupa młodzieży chorej na cukrzycę miała okazję zasmakować marynarskiego życia malowanego szantami i morskimi opowieściami. Zobacz jak było!
  Czytaj więcej  .. 
SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM
Oto lista szkół i przedszkoli przyjajaznych dzieciom i młodziezy z cukrzycą. To placówki, które zostały przeszkolone w ramach Programu "SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM" realizowanego przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.
Chcesz, aby w szkole lub przedszkolu, do którego uczęszcza dziecko z cukrzycą odbyło sie szkolenie z zakresu "Bezpiecznego pobytu dziecka z cukrzycą w placówce oświatowej.", nie czekaj - skontaktuj się z Biurem Towarzystwa - 32 331 33 49 lub 605 331 345
  Czytaj więcej  .. 
EDUKATOR DS. ZDROWOTNYCH - STUDIA NA SGH
W Szkole Głównej Handlowej w Warszawie został utworzony kierunek studiów podyplomowych dla edukatorów zdrowotnych w zakresie promocji zdrowia, edukacji zdrowotnej i profilaktyki cukrzycy i związanych z nią chorób przewlekłych u dzieci i młodzieży.
  Czytaj więcej  .. 
REPORTAŻ Z KRYNICY W TVP - ZOBACZ JAK BYŁO!
Zachęcamy do obejrzenia reportażu TVP Sport z PZU Festiwlau Biegowego w Krynicy, gdzie w tym roku była to też okazja do zwrócenia uwagi na problem cukrzycy. Minimaraton „Biegiem od cukrzycy” oraz panel dyskusyjny poświęcony poświęcony roli aktywności fizycznej podczas Forum Sport-Zdrowie-Pieniądze uczestnikom na najistotniejsze aspekty życia z cukrzycą. Zobacz film!
  Czytaj więcej  .. 
UCZEŃ CHORY NA CUKRZYCĘ W SZKOLE
Jak każdego roku, we wrześniu tysiące dzieci rozpoczęło edukację szkolną i przedszkolną. Są wśród nich dzieci chore na cukrzycę. Czy szkoły są przygotowane na przyjęcie małych diabetyków? Teoretycznie personel placówki, do której uczęszcza diabetyk, powinien być przeszkolony w zakresie pomocy dziecku z cukrzycą. W praktyce bywa różnie.
  Czytaj więcej  .. 
MICHAŁ JELIŃSKI ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ WIOŚLARSKĄ
Michał Jeliński oficjalnie zakończył wioślarską karierę! W Gorzowie Wielkopolskim rodzinnym mieście naszego Mistrza Olimpijskiego odbyła się uroczystość pożegnania z wyczynowym sportem. "Kończę z wioślarstwem wyczynowym, nie kończę kariery sportowej" powiedział Michał.
  Czytaj więcej  .. 
NASZE PROGRAMY
ZDROWO JEM - JESTEM AKTYWNY

DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL

ACTIVEDIABET - PROGRAM MICHAŁA JELIŃSKIEGO

POMPOWA MAPA POLSKI

SŁODYCZ WIEDZY - STYPENDIA DLA UCZNIÓW

AKCJA CUKRZYCA - NIE BĄDŹ OBOJĘTNY

SZKOLENIA W PLACÓWKACH

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM

GRUPA WSPARCIA

WAKACJE TURNUSY REHABILITACYJNE

WARSZTATY EDUKACYJNE

INDYWIDUALNE SUBKONTA

1 % PODATKU DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ
POLECAMY!

PORADNIK
DZIECKO Z CUKRZYCĄ W PRZEDSZKOLU I SZKOLE
ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE

PORADNIK
NewFusioN by HaYaLeT 1,316,011 unikalnych wizyt  


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!