26 Listopad 2014 09:25
NASZE IMPREZY
JESIENNE WARSZTATY EDUKACYJNE ISTEBNA 2014

DZIEŃ KARTOFLA 2014

WARSZTATY ŻEGLARSKIE - JESIEŃ

BIEGIEM OD CUKRZYCY - FESTIWAL BIEGOWY 2014

TURNUS DŹWIRZYNO 2014

WYJAZD HOLANDIA 2014

REJS MORZE PÓŁNOCNE 2014

MAJÓWKA PILSKO

WARSZTATY DZIERŻNO

ŻEGLARSKI DZIEŃ DZIECKA

WYCIECZKA WROCŁAW

SPŁYW KAJAKOWY BORNE SULINOWO

ZNAJDŹ NAS
NZOZ DIASOMED


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
WSPÓŁPRACUJEMY


JAK DO NAS TRAFIĆ?
zumi
EDUKACJA Z MIKOŁAJEM - WARSZTATY NA PILSKU. ZAPRASZAMY!
Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku Warsztaty Edukacyjno-Rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży z cukrzycą. Odbędą się w zimowej i górskiej scenerii u stóp szczytu Pilska w Korbielowie od 12 do 14 grudnia 2014 roku. Planujemy wyjazd zarówno dzieci z opiekunem jak i grup młodzieży od 12 roku życia. Poznaj szczegóły wyjazdu.
  Czytaj więcej  .. 
DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL W TVP!
Z okazji Światowego Dnia Cukrzycy w TVP2 w Pytaniu na Śniadanie gościli: Łucja Kośko 12 letnia pływaczka, chora na cukrzycę stypendystka akcji Drużyna MOJACUKRZYCA.PL., Prof. Leszek Czupryniak Prezes Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, dietetyk Agnieszka Ślusarska Zobacz program i zdjecia.
  Czytaj więcej  .. 
14 LISTOPADA ŚWIATOWY DZIEŃ CUKRZYCY 2014
WDD 2014 - SPODEK i RADIOSTACJA NA NIEBIESKO!
Światowy Dzień Cukrzycy – - Spodek w Katowicach i Radiostacja w Gliwicach w kolorze niebieskim! Zobacz jak pięknie prezentują sie na niebieski w ramach obchodów World Diabetes Day 2014!!!
  Czytaj więcej  .. 
ŻYCIE Z CUKRZYCĄ W METRZE
W dzienniku Metro ukaże się kolejna edycja publikacji “Życie z cukrzycą”. Na łamach publikacji znajdziecie wywiad z Michałem Jelińskim, czterokrotnym mistrzem świata w wioślarskiej czwórce podwójnej, u którego ponad 11 lat temu zdiagnozowano cukrzycę. W tym wydaniu również o roli nowoczesnej samokontroli w terapii pacjenta chorego na cukrzycę. Publikację mona pobrać także w wersji eletronicznej.
  Czytaj więcej  .. 
ŚNIADANIE W KOLORZE BLUE - BEZ ZMIANY STYLU ŻYCIA NIE POWSTRZYMAMY CUKRZYCY
Bez zmiany stylu życia nie powstrzymamy globalnej epidemii tej choroby, alarmowali eksperci podczas konferencji zorganizowanej w Warszawie w ramach obchodów Światowego Dnia Cukrzycy, który przypada 14 listopada. Cukrzyca w Polsce jest "tykającą bombą zegarową" a głównymi jej przyczynami są zła dieta i brak aktywności fizycznej.
  Czytaj więcej  .. 
LECZENIE ZABURZEŃ TOLERANCJI GLUKOZY - CO NOWEGO?
Co leży u podłoża zaburzeń tolerancji glukozy? Jakie mamy na to sposoby? Czym jest nowoczesna terapia lekowa takich stanów? Na te pytania można znaleźć odpowiedzi w najnowszym artykule Prof. dr hab. med. Ewy Otto-Buczkowskiej. PRZECZYTAJ
SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM
Oto lista szkół i przedszkoli przyjajaznych dzieciom i młodziezy z cukrzycą. To placówki, które zostały przeszkolone w ramach Programu "SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM" realizowanego przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.
Chcesz, aby w szkole lub przedszkolu, do którego uczęszcza dziecko z cukrzycą odbyło sie szkolenie z zakresu "Bezpiecznego pobytu dziecka z cukrzycą w placówce oświatowej.", nie czekaj - skontaktuj się z Biurem Towarzystwa - 32 331 33 49 lub 605 331 345
  Czytaj więcej  .. 
DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL - DOŁĄCZ DO NAS!
Biegasz? Jeździsz na rowerze? Uprawiasz Nordic Walking? Robisz cokolwiek i jesteś aktywny fizycznie? – Dołącz do Drużyny MOJACUKRZYCA.PL. Każdą swoją aktywnością wspieraj dzieci chore na cukrzycę i Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą!!! Jak dołączyć? To bardzo proste! Zobacz tych co już są razem z nami!
  Czytaj więcej  .. 
NASZE PROGRAMY
ZDROWO JEM - JESTEM AKTYWNY

DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL

ACTIVEDIABET - PROGRAM MICHAŁA JELIŃSKIEGO

POMPOWA MAPA POLSKI

SŁODYCZ WIEDZY - STYPENDIA DLA UCZNIÓW

AKCJA CUKRZYCA - NIE BĄDŹ OBOJĘTNY

SZKOLENIA W PLACÓWKACH

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM

GRUPA WSPARCIA

WAKACJE TURNUSY REHABILITACYJNE

WARSZTATY EDUKACYJNE

INDYWIDUALNE SUBKONTA

1 % PODATKU DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ
POLECAMY!

PORADNIK
DZIECKO Z CUKRZYCĄ W PRZEDSZKOLU I SZKOLE
ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE

PORADNIK
NewFusioN by HaYaLeT 1,383,683 unikalnych wizyt  


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!