27 Maj 2015 06:27
ZNAJDŹ NAS

NASZE IMPREZY 2015
MARCOWA AKADEMIA RELAKSACYJNA
MAJOWA AKADEMIA SZKOLENIOWA
WARSZTATY AKTYWNIE Z CUKRZYCĄ
TURNUS WAKACYJNY DŹWIRZYNO
REJS PO MORZU PÓŁNOCNYM 10 EDYCJA
NASZE IMPREZY 2014
MIKOŁAJOWE WARSZTATY EDUKACYJNE KORBIELÓW 2014
JESIENNE WARSZTATY EDUKACYJNE ISTEBNA 2014
DZIEŃ KARTOFLA 2014
WARSZTATY ŻEGLARSKIE - JESIEŃ
BIEGIEM OD CUKRZYCY - FESTIWAL BIEGOWY 2014
TURNUS DŹWIRZYNO 2014
MAJÓWKA PILSKO
WARSZTATY DZIERŻNO
ŻEGLARSKI DZIEŃ DZIECKA
WYCIECZKA WROCŁAW
SPŁYW KAJAKOWY BORNE SULINOWO
NZOZ DIASOMED


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
WSPÓŁPRACUJEMYJAK DO NAS TRAFIĆ?
zumi
WROCŁAW: ZJAZD PTD - MARSZ NIEBIESKIEGO OKRĘGU
„Czas na Marsz!”Takie słowa było słychać w sobotnie południe we wrocławskiej Hali Stulecia. W ten sposób uczestnicy XVI Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego zachęcali się nawzajem do udziału w MARSZU NIEBIESKIEGO OKRĘGU. Marsz ma na celu promowanie aktywności fizyczną oraz jednoczenie wokół idei walki z cukrzycą. Inicjatorem i organizatorem tej akcji jest Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą a jego mecenasem została marka ACCU CHEK.
  Czytaj więcej  .. 
WROCŁAW: ACCU CHEK DLA SPORTOWCÓW DIABETYKÓW
To były urocze chwile ze świetnym finałem - udało się zebrać aż 10000 zł na II edycję programu stypendialnego dla sportowców diabetyków Druzyna MOJACUKRZYCA.PL!!! Dziękujemy wszystkim lekarzom i pielęgniarkom którzy tak licznie brali udział w naszej akcji podczas Zjazdu PTD. Ogromne podziękowania dla wspaniałej ekipy ACCU CHEK za zaangażowanie i wielkie wsparcie! Dziękujemy Wszystkim życzliwym osobom, bez których to nie byłoby możliwe!!! Zobacz jak było!
  Czytaj więcej  .. 
DZIEŃ DZIECKA 2015 - SZLAKIEM PIASTÓW ŚLASKICH
Zapraszamy na rodzinny, integracyjny wyjazd z okazji Dnia Dziecka! W programie wizyta na piastowskim zamku w Brzegu, jednym z nowych cudów Polski i cudowne spotkanie z naturą w ZOO w Opolu. Będą też upominki przygotowane przez firmę Bayer. Możliwość dołączenia w Opolu lub Brzegu. Przejazd autokarem lub własnym transportem. Ilość miejsc ograniczona. Poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej  .. 
OSTATNIE MIEJSCA! WAKACJE 2015 - DŹWIRZYNO - 25.07-08.08.2015
Zapraszamy na Turnus Edukacyjno-Rehabilitacyjny do Dźwirzyna. Wakacyjny wyjazd odbędzie się w terminie 25 lipca - 8 sierpnia 2015. Jak zwykle nie zabraknie atrakcji, edukacji i niespodzianek. Poznaj szczegóły!
  Czytaj więcej  .. 
POMPOWA MAPA POLSKI
Przedstawiamy tegoroczną odsłonę akcji POMPOWA MAPA POLSKI, prowadzonej od 2010 roku przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą. Pompowa Mapa Polski zawiera dane o tym ile pomp insulinowych zakupiono ze środków NFZ dla osób z cukrzycą do 18 roku życia oraz dla osób od 18 do 26 lat, z podziałem na województwa. W zestawieniu ujęto razem wszystkie świadczenia, zarówno te w ramach których zakupiono i podłączono pompy insulinowe dzieciom do 6 roku życia jak i te podłączone dzieciom od 6 do 18 roku życia oraz osobom dorosłym od 18 do 26 roku życia.
  Czytaj więcej  .. 
MAJOWA AKADEMIA SZKOLENIOWA POD PILSKIEM
Prawie 100 osobowa grupa uczestników, którzy przyjechali pod Pilsko z różnych zakątków Polski – od Bornego Sulinowa, przez Poznań, Wałbrzych, Opole, Śląsk aż po Kraków i Warszawę prze pierwsze dni maja intensywnie szkolili się, bawili i wędrowali po górach. Zobacz jak było.
  Czytaj więcej  .. 
AKTYWNIE Z CUKRZYCĄ - ACTIVEDIABET. WARSZTATY Z MISTRZEM!
Mistrz Olimpijski Michał Jeliński, Akademia "Mistrzów Sportu - Mistrzów Życia" oraz Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą zaprosiły dzieci i młodzież chorą na cukrzycę na majówkowe zajęcia w górskich plenerach. Warsztaty pod hasłem "Aktywnie z cukrzycą - ACTIVEDIABET" odbyły się będzie się w ciągu dwóch dni od soboty 2 maja do niedzieli 3 maja w Korbielowie pod masywem Pilsko w Beskidzie Żywieckim. Zobacz jak było!
  Czytaj więcej  .. 
TO NIE WINA CUKRZYCY... TYLKO NIEODPOWIEDZIALNEGO PACJENTA
Wiadomość o wypadku spowodowanym przez chorą na cukrzycę kobietę skłoniła Prof. dr hab. n. med. Ewę Otto-Buczkowską do odpowiedzi na pytanie: Czy chorzy na cukrzycę są bardziej ryzykownymi kierowcami niż inni ludzie? Otóż uważam, że nie pod warunkiem, że są ludźmi odpowiedzialnymi. - odpowiada Prof. Otto-Buczkowska.
  Czytaj więcej  .. 
CUKRZYCA MUSI STAĆ SIĘ PRIORYTETEM ZDROWOTNYM
W związku z opublikowaniem przez Ministerstwo Zdrowia projektu Ustawy o Zdrowiu Publicznym i przekazaniu dokumentu do konsultacji społecznych, organizacje reprezentujące pacjentów z cukrzycą przekazały swoje uwagi do ustawy. Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą wraz z całym środowiskiem diabetologicznym domaga się priorytetowego potraktowania cukrzycy w Polsce oraz reprezentacji pacjentów w zespołach doradczych powołanych do wdrażania i monitorowania Narodowego Programu Zdrowia. Liderzy organizacji diabetologicznych zapowiedzieli także, że pracują nad długoletnią, obywatelską strategią dla cukrzycy, która zostanie przekazana do decydentów w połowie roku.
  Czytaj więcej  .. 
NASZE PROGRAMY
AKCJA CUKRZYCA - NIE BĄDŹ OBOJĘTNY, MOŻESZ POMÓC!
SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM
SŁODYCZ WIEDZY - STYPENDIA DLA UCZNIÓW - DIABETYKÓW
DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL
ZDROWO JEM - JESTEM AKTYWNY
ACTIVEDIABET - PROGRAM MICHAŁA JELIŃSKIEGO
POMPOWA MAPA POLSKI
SZKOLENIA W PLACÓWKACH
INDYWIDUALNE SUBKONTA
1 % PODATKU DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ
GRUPA WSPARCIA
WAKACJE TURNUSY REHABILITACYJNE
WARSZTATY EDUKACYJNE
POLECAMY!

PORADNIK
DZIECKO Z CUKRZYCĄ W PRZEDSZKOLU I SZKOLE
ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE

PORADNIK
NewFusioN by HaYaLeT 1,578,226 unikalnych wizyt  


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!