20 Grudzień 2014 04:11
NASZE IMPREZY
JESIENNE WARSZTATY EDUKACYJNE ISTEBNA 2014

DZIEŃ KARTOFLA 2014

WARSZTATY ŻEGLARSKIE - JESIEŃ

BIEGIEM OD CUKRZYCY - FESTIWAL BIEGOWY 2014

TURNUS DŹWIRZYNO 2014

MAJÓWKA PILSKO

WARSZTATY DZIERŻNO

ŻEGLARSKI DZIEŃ DZIECKA

WYCIECZKA WROCŁAW

SPŁYW KAJAKOWY BORNE SULINOWO

ZNAJDŹ NAS
NZOZ DIASOMED


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!
WSPÓŁPRACUJEMY


JAK DO NAS TRAFIĆ?
zumi
SPORTOWY ROK STYPENDYSTY - MATEUSZ KOWALSKI, KRAKÓW
Podsumowujemy sportowy rok pierwszych sportowców-diabetyków, stypendystów akcji Drużyna MOJACUKRZYCA.PL. MATEUSZ KOWALSKI z Krakowa, to 22–letni bramkarz II ligi piłki ręcznej, reprezentant KS Wanda Kraków. Jak minęło ostanie 12 miesięcy?
  Czytaj więcej  .. 
SŁODZIAKI NA PILSKU - ZIMOWE WARSZTATY 2014
Połowa grudnia zwykle kojarzy się ze wirującymi na wietrze płatkami śniegu, chrzęstem mrosu pod stopami i świątecznym klimatem. Jednak od kilku lat ten widok jest mocno nadwyrężony przez pogodę. Jednak nie podczas Warsztatów Mikołajowych dla dzieci i młodzieży chorych na cukrzycę.
Nie inaczej było w tym roku. Pomimo wszechogarniającej burości na Pilsku, gdzie wybraliśmy się prawie 90 osobową grupą było biało! A momentami nawet słonecznie!
  Czytaj więcej  .. 
ŚLĄSCY DIABETOLODZY NA SPOTKANIU
Kolejne spotkanie ślęskich diabetologów i ich przyjaciół odbyło się w atmosferze wspomnień a także podsumowań minionych dwunastu miesięcy. Obecni na sali mieli okazję zapoznać się z wieloma informacjami na temat doświadczeń w leczeniu pacjentów z cukrzycą. Jednak głównym tematem było przedstawienie postaci znakomitych lekarzy i zaangażowanych w swoją pracę ciepłych i otwartych ludzi - Prof. Ewy Otto-Buczkowskiej i Dr. Mieczysława Buczkowskiego.
  Czytaj więcej  .. 
SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM
Oto lista szkół i przedszkoli przyjajaznych dzieciom i młodziezy z cukrzycą. To placówki, które zostały przeszkolone w ramach Programu "SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM" realizowanego przez Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.
Chcesz, aby w szkole lub przedszkolu, do którego uczęszcza dziecko z cukrzycą odbyło sie szkolenie z zakresu "Bezpiecznego pobytu dziecka z cukrzycą w placówce oświatowej.", nie czekaj - skontaktuj się z Biurem Towarzystwa - 32 331 33 49 lub 605 331 345
  Czytaj więcej  .. 
DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL W TVP!
Z okazji Światowego Dnia Cukrzycy w TVP2 w Pytaniu na Śniadanie gościli: Łucja Kośko 12 letnia pływaczka, chora na cukrzycę stypendystka akcji Drużyna MOJACUKRZYCA.PL., Prof. Leszek Czupryniak Prezes Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, dietetyk Agnieszka Ślusarska Zobacz program i zdjecia.
  Czytaj więcej  .. 
WDD 2014 - SPODEK i RADIOSTACJA NA NIEBIESKO!
Światowy Dzień Cukrzycy – - Spodek w Katowicach i Radiostacja w Gliwicach w kolorze niebieskim! Zobacz jak pięknie prezentują sie na niebieski w ramach obchodów World Diabetes Day 2014!!!
  Czytaj więcej  .. 
ŻYCIE Z CUKRZYCĄ W METRZE
W dzienniku Metro ukaże się kolejna edycja publikacji “Życie z cukrzycą”. Na łamach publikacji znajdziecie wywiad z Michałem Jelińskim, czterokrotnym mistrzem świata w wioślarskiej czwórce podwójnej, u którego ponad 11 lat temu zdiagnozowano cukrzycę. W tym wydaniu również o roli nowoczesnej samokontroli w terapii pacjenta chorego na cukrzycę. Publikację mona pobrać także w wersji eletronicznej.
  Czytaj więcej  .. 
ŚNIADANIE W KOLORZE BLUE - BEZ ZMIANY STYLU ŻYCIA NIE POWSTRZYMAMY CUKRZYCY
Bez zmiany stylu życia nie powstrzymamy globalnej epidemii tej choroby, alarmowali eksperci podczas konferencji zorganizowanej w Warszawie w ramach obchodów Światowego Dnia Cukrzycy, który przypada 14 listopada. Cukrzyca w Polsce jest "tykającą bombą zegarową" a głównymi jej przyczynami są zła dieta i brak aktywności fizycznej.
  Czytaj więcej  .. 
LECZENIE ZABURZEŃ TOLERANCJI GLUKOZY - CO NOWEGO?
Co leży u podłoża zaburzeń tolerancji glukozy? Jakie mamy na to sposoby? Czym jest nowoczesna terapia lekowa takich stanów? Na te pytania można znaleźć odpowiedzi w najnowszym artykule Prof. dr hab. med. Ewy Otto-Buczkowskiej. PRZECZYTAJ
NASZE PROGRAMY
ZDROWO JEM - JESTEM AKTYWNY

DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PL

ACTIVEDIABET - PROGRAM MICHAŁA JELIŃSKIEGO

POMPOWA MAPA POLSKI

SŁODYCZ WIEDZY - STYPENDIA DLA UCZNIÓW - DIABETYKÓW

AKCJA CUKRZYCA - NIE BĄDŹ OBOJĘTNY

SZKOLENIA W PLACÓWKACH

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA PRZYJAZNE DIABETYKOM

GRUPA WSPARCIA

WAKACJE TURNUSY REHABILITACYJNE

WARSZTATY EDUKACYJNE

INDYWIDUALNE SUBKONTA

1 % PODATKU DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ
POLECAMY!

PORADNIK
DZIECKO Z CUKRZYCĄ W PRZEDSZKOLU I SZKOLE
ŚWIADCZENIE PIELĘGNACYJNE

PORADNIK
NewFusioN by HaYaLeT 1,404,570 unikalnych wizyt  


Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!